• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • PUP Gliwice

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  Wyniki konkursu „Międzyszkolny challenge”

  (2018-10-31)

  Wyniki konkursu „Międzyszkolny challenge” organizowanego podczas VI Dni Otwartych Poradnictwa Zawodowego w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2018.

  W dniu 24.10.2018 r. Komisja Konkursowa (zgodnie z pkt. 10 Regulaminu Konkursu) dokonała oceny zgłoszonych Prac Konkursowych w ramach konkursu "Międszyszkolny challenge" organizowanego podczas VI Dni Otwartych Poradnictwa Zawodowego w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2018.


  Patronem medialnym VI Dni Otwartych Poradnictwa Zawodowego jest Telewizja Imperium - https://tvimperium.pl/.

  Organizatorem X jubileuszowej educji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP - http://www.sdsiz.com.pl/.

  Ogólnopolski Tydzień Kariery 2018 niezmiennie objęty jest patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Rodzinym Pracy i Polityki Społecznej.


   

  Postanowienie Komisji Konkursowej brzmi:

  • Żadna ze szkół nie podała pełnych poprawnych odpowiedzi na zadania podane w Karcie Konkursowej. Zgodnie z pkt. 12 Regulaminu Konkursu, jednym z kryterium oceny Kart Zgłoszeniowych jest udzielenie odpowiedzi na wszystkie zadania z Karty Konkursowej, ich poprawność oraz spełnianie pozostałych warunków określonych w Regulaminie Konkursu. Żadna ze szkół nie spełniła tych warunków.
  • Biorąc jednak pod uwagę zaangażowanie szkół w Konkursie oraz trud włożony w rozwiązanie zagadek logicznych, Komisja Konkursowa zdecydowała wyróżnić Szkołę Podstawową nr 16 w Gliwicach. Placówka ta wskazała najwięcej poprawnych odpowiedzi w Karcie Konkursowej. 

  W sprawie realizacji nagrody, z ww. szkołą skontaktuje się pracownik merytoryczny z zakresu poradnictwa zawodowego PUP Gliwice do dnia 9.11.2018 r.

  Gratulujemy!


  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 379805

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl