• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • PUP Gliwice

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  Warsztaty dla szkolnych doradców zawodowych „Przyszły zawód – powołanie czy przypadek?”

  (2019-10-03)

  Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach cyklicznie organizuje dla mieszkańców powiatu gliwickiego i miasta Gliwice wiele interesujących wydarzeń. Naszym wsparciem otaczamy zarówno osoby poszukujące zatrudnienia, jak również młodzież szkolną, która stoi przed ważnymi wyborami, jakimi są wybór szkoły czy własnej przyszłości zawodowej. W zawiązku z tegoroczną inicjatywą – VII Dniami Otwartymi Poradnictwa Zawodowego (21 – 27.10.2019) organizowanymi w ramach XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2019, PUP Gliwice przygotował ofertę wsparcia dla osób poszukujących zatrudnienia, młodzieży szkolnej, doradców zawodowych oraz każdej osoby zainteresowanej tematem: „Pasja, profesja, powołanie…”.

  W związku z planowanymi wydarzeniami, PUP Gliwice przygotował ofertę wsparcia dla osób zajmujących się edukacją młodych ludzi, pedagogów, szkolnych doradców zawodowych w postaci warsztatów pn. „Przyszły zawód – powołanie czy przypadek?”. Liczymy, że wiedza i cenne praktyczne wskazówki przekazane przez naszych doradców zawodowych, wzbogacą Państwa warsztat dydaktyczny, szczególnie w  zakresie tematyki zawodów przyszłości oraz budowania inspiracji i motywacji do poszukiwania pasji i profesji z powołania wśród młodych ludzi zgodnych z zapotrzebowaniem rynku pracy. 

  Warsztaty odbędą się 21.10.2019 r., w godzinach od 11.30 – 14.30 w siedzibie Klubu Pracy (budynek Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Gliwicach), ul. Raciborska 2, pok. 204, II piętro.

  Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa spotka się z Państwa zainteresowaniem i przyjmą Państwo nasze zaproszenie na ww. warsztaty.

  W związku z ograniczoną liczbą miejsc, prosimy o dokonanie rezerwacji miejsca na szkoleniu oraz o potwierdzenie swojego udziału do dnia 10.10.2019 r. na jeden z poniższych kontaktów:

  Szczegółowe informacje na temat inicjatywy naszego Urzędu:

  • Biuro doradcy zawodowego, ul. Raciborska 2, 44-100 Gliwice, pok. 206, II p.,
  • doradca@pup.gliwice.pl,
  • 519-130-779.
  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 394303

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl