• English - zmień język serwisu na angielski
  • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
  • PUP Gliwice

    Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

    • Propozycje urzędu
    • Informacje ogólne

    Grupowe informacje zawodowe

    50 + bądź aktywny zawodowo

    Adresaci:
    bezrobotni, bezrobotni i poszukujący pracy
    Lokalizacja:
    Klub Pracy, ul. Raciborska 2 (budynek Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości), pok. 204, II piętro
    Termin przyjmowania zgłoszeń:
    03.09. - 24.10.2019 lub do momentu zebania całej grupy
    Data od:
    2019-10-24
    Data do:
    2019-10-24

    Program aktywizacji osoób po 50 roku życia.

    Program zajęć:

    • Usługi PUP dla osób po 50 roku życia
    • Curriculum Vitae – kreowanie profesjonalnej wizytówki zawodowej
    • Wizerunek zawodowy (autoprezentacja, mowa ciała, rozmowa kwalifikacyjna)
    • Konsultacje indywidualne z zakresu doradztwa zawodowego dla chętnych osób

    Czas trwania zajęć: 3 godziny

    Skierowania wydawane są na stanowiskach obsługi klienta w CAZ (pok. 002, 006, 007, 008) oraz w Biurze Doradcy Zawodowego (ul. Raciborska 2, Gliwice, pok. 206).

    Dodatkowe informacje: 519-130-779, doradca@pup.gliwice.pl

    powrót do listy

    W razie pytań prosimy o kontakt:

    Kontakt do pracownika urzędu
    Imię i nazwisko Stanowisko Telefon Adres e-mail

    Dagmara Goszyk


    Doradca zawodowy

    pokój 002

    32 231-18-41 wew. 204 dagmara.goszyk@pup.gliwice.pl
     

    Doradca zawodowy

    pokój 005

    32 231-18-41 wew. 205  

    Monika Wysocka


    Doradca zawodowy

    pokój 006

    32 231-18-41 wew. 307

    519-130-772

    monika.wysocka@pup.gliwice.pl

    Monika Okońska - Karpa


    Doradca zawodowy

    pokój 007

    32 231-18-41 wew. 308 monika.okonska@pup.gliwice.pl

    Joanna Tylkowska


    Doradca zawodowy

    pokój 008

    32 231-18-41 wew. 309 joanna.tylkowska@pup.gliwice.pl

    Monika Bohr

     

    Doradca zawodowy

    ul. Raciborska 2, Gliwice,

    pok. 204, 206,II piętro

    519-130-779 monika.bohr@pup.gliwice.pl

    Julia Sztyk

    Doradca zawodowy

    ul. Raciborska 2, Gliwice,

    pok. 204, 206,II piętro

    519-130-779

    klub.pracy@pup.gliwice.pl
    Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 85437

    Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl