• English - zmień język serwisu na angielski
  • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
  • PUP Gliwice

    Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

    • Propozycje urzędu
    • Informacje ogólne

    Porady grupowe

    Dress code - kreowanie profesjonalnego wizerunku zawodowego ( forma archiwalna )

    Adresaci:
    bezrobotni, bezrobotni i poszukujący pracy
    Lokalizacja:
    Klub Pracy, ul. Raciborska 2 (budynek Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości), pok. 204, II piętro
    Termin przyjmowania zgłoszeń:
    04.02. - 07.03.2019 lub do momoentu zebrania grupy
    Data od:
    2019-03-08
    Data do:
    2019-03-08

    Program aktywizacji dla zarejstrowanych w PUP Gliwice kobiet.

    Tematyka zajęć:

    • Atrakcyjność fizyczna i jej rola w tworzeniu wizerunku zawodowego
    • Rola pierwszego wrażenia i mowy ciała podczas spotkania z pracodawcą
    • Wykorzystanie koloru w tworzeniu wizerunku
    • Sztuka kamuflażu – co nosić, a czego unikać?
    • Autoprezentacja czyli jak wywrzeć dobre wrażenia na innych

    Czas trwania zajęć: 5 godzin

    Skierowania wydawane są na stanowiskach obsługi klienta - doradców zawodowych w CAZ (pok. 002, 006, 007, 008).

    Dodatkowe informacje: 519-130-779, doradca@pup.gliwice.pl

    powrót do listy

    W razie pytań prosimy o kontakt:

    Kontakt do pracownika urzędu
    Imię i nazwisko Stanowisko Telefon Adres e-mail

    Dagmara Goszyk


    Doradca zawodowy

    pokój 002

    32 231-18-41 wew. 204 dagmara.goszyk@pup.gliwice.pl
     

    Doradca zawodowy

    pokój 005

    32 231-18-41 wew. 205  

    Monika Wysocka


    Doradca zawodowy

    pokój 006

    32 231-18-41 wew. 307

    monika.wysocka@pup.gliwice.pl

    Monika Okońska - Karpa


    Doradca zawodowy

    pokój 007

    32 231-18-41 wew. 303 monika.okonska@pup.gliwice.pl

    Joanna Tylkowska


    Doradca zawodowy

    pokój 008

    32 231-18-41 wew. 309 joanna.tylkowska@pup.gliwice.pl

    Monika Bohr

    Doradca zawodowy

    ul. Raciborska 2, Gliwice,

    pok. 204, 206,II piętro

    519-130-779 monika.bohr@pup.gliwice.pl

    Julia Sztyk

    Doradca zawodowy

    ul. Raciborska 2, Gliwice,

    pok. 204, 206,II piętro

    519-130-779

    klub.pracy@pup.gliwice.pl
    Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 56319

    Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl