• English - zmień język serwisu na angielski
  • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
  • PUP Gliwice

    Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

    • Propozycje urzędu
    • Informacje ogólne

    Porady grupowe

    Twoja profesjonalna wizytówka zawodowa - dokument aplikacyjne ( forma archiwalna )

    Adresaci:
    bezrobotni, bezrobotni i poszukujący pracy
    Lokalizacja:
    Klub Pracy, ul. Raciborska 2 (budynek Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości), pok. 204, II piętro
    Termin przyjmowania zgłoszeń:
    03.10. - 13.11.2019 lub do momentu zberania całej grupy
    Data od:
    2019-11-14
    Data do:
    2019-11-14

    Tematyka porady grupowej:

    • Rola życiorysu zawodowego i listu motywacyjnego w poszukiwaniu pracy
    • Rodzaje życiorysów zawodowych
    • Cechy życiorysu zawodowego i listu motywacyjnego
    • Zasady pisania dokumentów aplikacyjnych
    • Korekta dokumentów aplikacyjnych dla zainteresowanych uczestników

    Czas trwania zajęć: 4 godziny

    Zapisy:
    Doradcy zawodowi w PUP Gliwice - pok. 002, 006, 007, 008

    Doradcy zawodowi, ul. Raciborska 2, pok. 206

    Dodatkowe informacje: doradca@pup.gliwice.pl, tel. 519-130-779

    powrót do listy

    W razie pytań prosimy o kontakt:

    Kontakt do pracownika urzędu
    Imię i nazwisko Stanowisko Telefon Adres e-mail

    Dagmara Goszyk


    Doradca zawodowy

    pokój 002

    32 231-18-41 wew. 204 dagmara.goszyk@pup.gliwice.pl
     

    Doradca zawodowy

    pokój 005

    32 231-18-41 wew. 205  

    Monika Wysocka


    Doradca zawodowy

    pokój 006

    32 231-18-41 wew. 307

    monika.wysocka@pup.gliwice.pl

    Monika Okońska - Karpa


    Doradca zawodowy

    pokój 007

    32 231-18-41 wew. 303 monika.okonska@pup.gliwice.pl

    Joanna Tylkowska


    Doradca zawodowy

    pokój 008

    32 231-18-41 wew. 309 joanna.tylkowska@pup.gliwice.pl

    Monika Bohr

    Doradca zawodowy

    ul. Raciborska 2, Gliwice,

    pok. 204, 206,II piętro

    519-130-779 monika.bohr@pup.gliwice.pl

    Julia Sztyk

    Doradca zawodowy

    ul. Raciborska 2, Gliwice,

    pok. 204, 206,II piętro

    519-130-779

    klub.pracy@pup.gliwice.pl
    Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 68540

    Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl