• English - zmień język serwisu na angielski
  • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
  • PUP Gliwice

    Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

    • Propozycje urzędu
    • Informacje ogólne

    Oferty pracy w kraju - CBOP

    W razie pytań prosimy o kontakt:

    Kontakt do pracownika urzędu
    Imię i nazwisko Stanowisko Telefon Adres Skype Adres e-mail

    Marta Pielecka

    Ewa Ogonek

    Dagmara Goszyk

    Litery:O P T U W

    Pośrednik pracy

    pokój 002

    32 231-18-41 wew. 204

    pup-pielecka

    pup-ogonek

    pup-goszyk

     

    marta.pielecka@pup.gliwice.pl

    ewa.ogonek@pup.gliwice.pl

    dagmara.goszyk@pup.gliwice.pl

     

    Patrycja Szołtysek

    Jolanta Szymczuk

    Monika Wysocka

    Litery: K L M

    Pośrednik pracy

    pokój 006

     

    32 231-18-41 wew. 302

     

    pup-szoltysek

    pup-szymczuk

    pup-wysocka

     

    patrycja.szoltysek@pup.gliwice.pl

    jolanta.szymczuk@pup.gliwice.pl

    monika.wysocka@pup.gliwice.pl

     

    Anna Świątek

    Monika Okońska-Karpa

    Litery: A B C Ć F

    Pośrednik pracy

    pokój 007

    32 231-18-41 wew. 303

    pup-swiatek

    pup-okonska

     

    anna.swiatek@pup.gliwice.pl

    monika.okonska@pup.gliwice.pl

     

    Marzena Pakuła

    Monika Pietrowska

    Joanna Tylkowska

    Litery: D E G H I J Ł N

    Pośrednik pracy

    pokój 008

    32 231-18-41 wew. 304

    pup-pakula

    pup-pietrowska

    pup-tylkowska

     

    marzena.pakula@pup.gliwice.pl

    monika.pietrowska@pup.gliwice.pl

    joanna.tylkowska@pup.gliwice.pl

     

    Aleksandra Gadzielińska

    Monika Mordziołek

    Ewa Rolnik

    Litery: R S Ś Z Ż Ź Y V 

    Pośrednik pracy

    pokój 008

    32 231-18-41 wew. 310

    pup-gadzielinska

    pup-mordziolek

    pup-rolnik

     

     

    aleksandra.gadzielinska@pup.gliwice.pl

    monika.mordziolek@pup.gliwice.pl

    ewa.rolnik@pup.gliwice.pl

     

     

     Oferty subsydiowane

    Bronisława Jakubczyk

       Litery: P S T U V W Y Z Ź Ż

    Pośrednik pracy

    pokój 007

     
    32 231-18-41 wew. 305 pup-jakubczyk bronislawa.jakubczyk@pup.gliwice.pl

    Bogumiła Hytry

       Litery: K M N O R Ś

    Pośrednik pracy

    pokój 007

     
    32 231-18-41 wew. 306  pup-hytry bogumila.hytry@pup.gliwice.pl

    Damian Klupś

       Litery: A B C D E F G H I J L Ł

    Pośrednik pracy

    pokój 007

     
    32 231-18-41 wew. 309 pup-klups damian.klups@pup.gliwice.pl
    Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 15060

    Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl