• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • PUP Gliwice

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Informacje ogólne

  Oferty pracy w krajach UE i EOG - EURES

   

   

  EURES -  to sieć współpracy publicznych służb zatrudnienia oraz innych organizacji regionalnych, krajowych i międzynarodowych działających w obszarze zatrudnienia. EURES został powołany przez Komisję Europejską, aby wspierać mobilność pracowników na terytorium Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

   

  Szanowni Państwo!

  Uprzejmie informujemy, że od 01.02.2015r. baza wszystkich aktualnych ofert pracy EURES jest dostępna w Centralnej Bazie Ofert Pracy (CBOP)  http://oferty.praca.gov.pl  (zakładka miejsce pracy-zagranica). Na ofertach pracy przekazywanych w ramach sieci EURES widnieje logo EURES.

  Baza ofert pracy EURES przekazywanych do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach dostępna na podstronie http://eures.wup-katowice.pl/ zostanie wkrótce zamknięta. Natomiast oferty pracy EURES wprowadzone i prezentowane uprzednio na stronie www.eures.praca.gov.pl będą dostępne na tej stronie do czasu zakończenia ich ważności. Pełna lista ofert pracy EURES znajduje się na wortalu publicznych służb zatrudnienia www.psz.praca.gov.pl.

   

  Aktualną listę zagranicznych ofert pracy EURES znajdziesz tutaj.

   

   

  Utworzono: 2012-08-02 09:03 | Redagował: Maria Gramala 2015-02-23 12:35
  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 9181

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl